Dienstenveiling 2013

Alles over onze tweede dienstenveiling op vrijdag 8 november 2013!

Op vrijdag 8 november houden we in de ruimte van Cello onze tweede dienstenveiling! We starten om 17.00 uur en stoppen om 20.00 uur. Vooraf kan iedereen soep en broodjes kopen en natuurlijk oppeuzelen en na afloop is er ook iets te drinken. Hoe kun je een weekend mooier beginnen? Noteer de datum alvast in je agenda.

Wat is ook alweer een dienstenveiling??
Naast de diensten is er ook enige ruimte voor producten. We willen die producten wel koppelen aan diensten. Bijvoorbeeld: iemand biedt een workshop bloemschikken aan en biedt ook op de veiling zelf drie prachtige boeketten. We kiezen niet voor een rommelmarkt (hoe leuk dat ook kan zijn!).

Wat wordt er anders dit jaar?

Parallel aan de dienstenveiling is er ook een loterij. Een lot kost € 1,00 en de loten zijn vanaf 5 oktober al te koop. De prijzen zijn diensten die in de prospectus staan. Bijvoorbeeld voor twee personen een luxe diner. Zo kan ook iemand die minder te besteden heeft, om mee te bieden op de veiling zelf, een kans maken op een prachtige aangeboden dienst en is iedereen nog meer betrokken bij onze dienstenveiling. De prijzen van de loterij worden in ons volgende nieuwsbericht al bekend gemaakt.

Waarom houden we een dienstenveiling?
Op de eerste plaats hebben we als gemeenschap een gebrek aan geld. Heel banaal en heel eerlijk. Het is dus geen luxe activiteit. Daarnaast is er een mooi en belangrijk bijverschijnsel: het uitvoeren van de diensten (bijvoorbeeld met vier ‘vreemde’ mensen van een etentje genieten bij een ander lid aan huis) werkt ook versterkend voor onze gemeenschapservaringen. De ervaringen hiermee na de eerste dienstenveiling zijn fantastisch!

Wanneer kan ik diensten en producten aanleveren?
Van 1 tot en met 20 oktober verzamelen we alle aanbiedingen. In de derde week van september geven we nog meer actuele info. Natuurlijk is het nu de tijd om creatief na te denken over wat je aan gaat bieden, al of niet samen met een ander of anderen.

Werkgroep Dienstenveiling; info:
per telefoon en post:  Ria Zwijenberg,
Zesde Buitenpepers 126,
5231 GG Den Bosch (073-6411460)

per mail: judi.waegemakers@gmail.com

Nog geen reacties

Reactie plaatsen