Dienstenveiling

Brochure Dienstenveiling 2019

Op vrijdag 8 november hebben we onze jaarlijkse dienstenveiling.

Lees hier in de brochure welke kavels geveild zullen worden.

Dienstenveiling

De jaarlijkse Dienstenveiling is op vrijdag 8 november 2019

Start veiling om 18.00 uur in Cello
17.30 uur soep en broodjes vooraf.

Dus pak uw agenda en zet ‘m erin met rode letters!

Het zou mooi zijn om op deze 8e veiling samen weer iets moois neer te zetten.

Daarvoor hebben we elkaar nodig: “Omzien naar elkaar” een van onze prachtige thema’s: dat is niet vanzelfsprekend. Daar moet je wat voor doen. Dan is dit een mooi moment. Laten we elkaar niet teleurstellen, maar stimuleren, motiveren, enthousiasmeren om kavels in te dienen.
Omzien naar elkaar doen we volgens mij ook in de dienstenveiling. Aandacht voor elkaar. De ontmoetingen die voortkomen uit de kavels zijn daar sprekende voorbeelden van. Laten we dat vooral blijven doen.

Aan de vooravond van een nieuwe dienstenveiling is het niet ongewoon om terug te blikken en vooruit te kijken. Wat ging er goed en wat kan er beter is steevast een onderwerp bij zo’n moment.
Zo tijdens de veiling nog even iets veranderen is zeker leuk maar blijkt organisatorisch toch wel lastig te regelen. Beter is om tevoren alles goed te checken en ons te houden aan dat wat in de brochure staat. Duidelijkheid in de aangeboden kavels kan ons goed helpen. Hier ligt een mooie uitdaging voor ons allemaal.

In de pauze gaan we geen losse verkopen doen maar echt pauzeren en de trekking van de loterij tot een waar feest maken.
De catering is altijd een bijzondere uitdaging. Hoeveel soep maken we, hoeveel broodjes, hoeveel beleg. Het is altijd een puzzel waarvan op het laatst de stukjes op de plaats vallen.
Dank je wel aan alle uit de mouwen gestoken armen. Prachtig om te zien.

Ik wens ons een mooie nazomer vol sprankelende ideeën, maar ook een nazomer waarin we blijvend omzien naar elkaar.

Tot en met 22 september heeft U de tijd om ons te verrassen met een leuke kavel!

U weet inmiddels hoe het werkt: u kunt uw kavel mailen naar dienstenveiling@outlook.com
Maar ook kunt u een kavelbriefje invullen (deze vindt u op de tafel bij de uitgang) en deze afgeven bij Rosalie de Ridder (of evt. Jos de Ridder, dan komt het ook goed) of bij een van de andere werkgroepleden (zie onderstaand)

Natuurlijk zijn er de vertrouwde elementen zoals: de Loterij, soep en broodjes bij binnenkomst en een drankje na afloop van de veiling!

En over de Loterij: met ingang van het weekend van 14/15 september is er na elke viering gelegenheid om lotjes te kopen: € 1,- per stuk en bij vijf stuks krijgt u er een extra gratis bij.

Wij wachten met spanning af met welke kavel(s) u ons gaat verrassen!

Namens de werkgroep dienstenveiling,
Cees van Hoof

Dienstenveiling 2013

Alles over onze tweede dienstenveiling op vrijdag 8 november 2013!

Op vrijdag 8 november houden we in de ruimte van Cello onze tweede dienstenveiling! We starten om 17.00 uur en stoppen om 20.00 uur. Vooraf kan iedereen soep en broodjes kopen en natuurlijk oppeuzelen en na afloop is er ook iets te drinken. Hoe kun je een weekend mooier beginnen? Noteer de datum alvast in je agenda.

Wat is ook alweer een dienstenveiling??
Naast de diensten is er ook enige ruimte voor producten. We willen die producten wel koppelen aan diensten. Bijvoorbeeld: iemand biedt een workshop bloemschikken aan en biedt ook op de veiling zelf drie prachtige boeketten. We kiezen niet voor een rommelmarkt (hoe leuk dat ook kan zijn!).

Wat wordt er anders dit jaar?

Parallel aan de dienstenveiling is er ook een loterij. Een lot kost € 1,00 en de loten zijn vanaf 5 oktober al te koop. De prijzen zijn diensten die in de prospectus staan. Bijvoorbeeld voor twee personen een luxe diner. Zo kan ook iemand die minder te besteden heeft, om mee te bieden op de veiling zelf, een kans maken op een prachtige aangeboden dienst en is iedereen nog meer betrokken bij onze dienstenveiling. De prijzen van de loterij worden in ons volgende nieuwsbericht al bekend gemaakt.

Waarom houden we een dienstenveiling?
Op de eerste plaats hebben we als gemeenschap een gebrek aan geld. Heel banaal en heel eerlijk. Het is dus geen luxe activiteit. Daarnaast is er een mooi en belangrijk bijverschijnsel: het uitvoeren van de diensten (bijvoorbeeld met vier ‘vreemde’ mensen van een etentje genieten bij een ander lid aan huis) werkt ook versterkend voor onze gemeenschapservaringen. De ervaringen hiermee na de eerste dienstenveiling zijn fantastisch!

Wanneer kan ik diensten en producten aanleveren?
Van 1 tot en met 20 oktober verzamelen we alle aanbiedingen. In de derde week van september geven we nog meer actuele info. Natuurlijk is het nu de tijd om creatief na te denken over wat je aan gaat bieden, al of niet samen met een ander of anderen.

Werkgroep Dienstenveiling; info:
per telefoon en post:  Ria Zwijenberg,
Zesde Buitenpepers 126,
5231 GG Den Bosch (073-6411460)

per mail: judi.waegemakers@gmail.com

Verslag eerste Dienstenveiling

Eerste Dienstenveiling SSiB
Enthousiaste deelnemers, een ras-entertainer als veilingmeester
en
een prachtige opbrengst

Lees meer →

Catagogus dienstenveiling

Catalogus van de dienstenveiling is beschikbaar! ees meer en kom met vrienden, familie en collega’s op vrijdag 9 november om 17.00 uur naar de eerste dienstenveiling van onze San Salvator gemeenschap (van der Eygenweg 1, Den Bosch)! Download de catalogus hier

Dienstenveiling: maar liefst zestig aanbiedingen!

Afgelopen weekend sloot de inschrijving van diensten voor onze eerste dienstenveiling van vrijdag 9 november. Tot onze verrassing ontvingen we maar liefst zestig aanbiedingen! Daarmee is de dienstenveiling eigenlijk nu al een succes. Benieuwd naar welke diensten allemaal worden aangeboden? Nog even geduld, want in het komend weekend is de veilingbrochure beschikbaar tijdens de weekendvieringen.Ook staat de brochure dan op de site. Om door te geven aan vrienden, buren, collega’s en familie zodat ook die allemaal op vrijdag 9 november om 17.00 uur aanwezig zijn!

Aanbieden Dienst of Product

Dienstenveiling San Salvator op 9 november 2012

Hoe kun je een dienst of product aanbieden?

In de weekendvieringen van 13/14 oktober en 20/21 oktober kun je  een zogenaamde veilingbon afgeven met daarop jouw dienst (of product) en je verdere persoonsgegevens. De veilingbon is te krijgen tijdens die weekendvieringen en te downloaden vanaf onze website. Lees meer →

Dienstenveiling 2012-2

De dienstenveiling San Salvator komt dichterbij!

Zoals iedereen waarschijnlijk al weet, houden we op vrijdag 9 november, van 17:00 uur tot 20:00 uur, onze eerste dienstenveiling in het Cello gebouw aan de van de Eygenweg. Lees meer →

Dienstenveiling 2012

Alles over onze eerste dienstenveiling op vrijdag 9 november 2012!

De kogel is door de kerk: op vrijdag 9 november 2012 houden we in de ruimte van Cello onze eerste dienstenveiling! We starten om 17.00 uur en stoppen om 20.00 uur. Lees meer →